sérum protection vital 30 ml

Kód: V5S07
Neohodnotené
Značka: estime & sens
€80,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024

sérum na ochranu vitality pleti

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 77 EUR
Doručenie do 2-3 dní
Doručenie do 2-3 dní
na akúkoľvek adresu
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Platby online
Platby online
platobnou kartou

Podrobný popis

Globálne antioxidačné sérum s dvojitým účinkom: «Denný štít » proti znečisteniu: bojuje proti každodennému oxidatívnemu stresu (pesticídy, tabak z výfukových plynov...) a škodlivým účinkom svetla (modré svetlo z obrazoviek, voľné radikály z UV žiarenia). «Nočný detox» : posilňuje 3 životne dôležité činnosti našich buniek: výživa, dýchanie, komunikácia. Opravuje známky starnutia pleti: dehydratácia, mdlá pleť, strata pevnosti a zabraňuje vzniku prvých vrások. Vhodné aplikovať od 30 rokov (fajčiari, slnenie...).

 

Aktívne zložky a ich pôsobenie:

Komplex pre zdokonaľovanie pleti : Kyselina hyaluronová 3 stupne (0,8 %), kyselina fytová (0,5 %) a PHA (0,2 %), ktoré sú známe pre svoje exfoliačné a hydratačné vlastnosti.

Výťažok aktívnych rastlinných buniek Angelica (1%) :

• Antioxidačné a proti znečisteniu: znižuje oxidáciu spôsobenú UV žiarením (-30 %) a redukuje množstvo častíc znečistenia (-31 %) v bunkovom metabolizme

• Bunková rovnováha : pomáha podporovať rovnováhu bunkového metabolizmu a dýchania (+22,6%)

• Proti vráskam a starnutiu : pomáha redukovať vrásky na tvári (-14 %), podporuje tvorbu kolagénu (+20%) a elastínu (+18%)

Organická citrusová voda (10%): tónuje a osvetľuje

 

Použitie: Pred použitím pretrepte, potom aplikujte ráno a/alebo večer pár kvapiek na čistú a suchú pleť na tvár, krk a oblasť očí.

 

Balenie: 30 ml fľaštička s kvapkadlom