Neohodnotené

#1 Mystérieuse : Cerise noire/ Black cherry

Tento tmavočervený lak ako tajomná čierna čerešňa dodá vašim nechtom dokonale prepracovanú a zmyselnú manikúru! Toto je lak pre vás. Je prospešný pre vaše zdravie a pre planétu, vaše nechty sa vám poďakujú!

Môžeme doručiť do:
10.10.2023
Skladom
Kód: 809
Značka: Clever BEAUTY
€17,90
#1 Mystérieuse : Cerise noire/ Black cherry
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 77 EUR
Doručenie do 2-3 dní
Doručenie do 2-3 dní
na akúkoľvek adresu
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Platby online
Platby online
platobnou kartou

Naše etické a inteligentné laky:
Prvý prírodný lak na nechty proti odpadu." 10% free", vegánsky a bez krutosti, bez endokrinných disruptorov. Je prístupný pre všetkých. Vďaka dokonalej priľnavosti a žiarivým farbám je lak na nechty Clever Beauty kvalitným výrobkom. Jeho malý ekologický tip: uzávery umožňujú jednoduchým kliknutím dosiahnuť dno fľaštičky a získať až o 20 % viac produktu.

Množstvo: 10,5 ml

 

Výsledok:

Skvelá trvanlivosť, lesk a rýchle schnutie.

Použitie:  

Ak chcete mať tú najlepšiu manikúru vôbec, použite 1 podkladovú vrstvu, použite vrchnú a základnú vrstvu # 12 Green a potom vaše dve farebné vrstvy. Nakoniec znovu naneste vrstvu #12 Green top & base, aby vaše nechty získali žiarivý efekt. Na šetrné odstránenie laku z nechtov použite náš prírodný odlakovač s neuveriteľnou sladkou mandľovou vôňou v kombinácii s našimi umývateľnými obrúskami pre manikúru bez odpadu.

Zloženie:

BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ISOSORBIDE DICAPRYLATE/CAPRATE, ETHYL ACETATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ALCOHOL, BUTYL ACETATE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, PHOSPHORIC ACID, DIACETONE ALCOHOL, ETOCRYLENE, RED 6 LAKE (CI 15850), FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE (CI 77510), RED 7 LAKE (CI 15850), RED 34 LAKE (CI 15880), YELLOW 5 LAKE (CI 19140)